ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj-web-banner ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

       banner ssgtlj

 

 STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA SVETOVALNA URA RAZRED,
        RAZREDNA URA
JANEZ BALANTIČ IU      
ZOFIJA BARBIČ BANFI SŽB sreda, 4. ura sreda, 9. ura  
ALEŠ BENKO MAT ponedeljek, 3. ura ponedeljek, 9. ura 2. KA, torek, 7. ura
ROK BRINAR ŠVZ torek, 5. ura torek, 8. ura  
ANA CELJAR MARTINČIČ BIO, ZVH, PRE sreda, 4. ura četrtek, 8. ura 1. PTI, četrtek, 1. ura
NINA CERGOLJ PODLOGAR PSI, POK četrtek, 3. ura petek, 8. ura 4. TA, torek, 8. ura
ALEŠA CERK MAT četrtek, 4. ura ponedeljek, 8. ura 3. KA, torek, 8. ura
LUDVIK FEKONJA SŽB torek, 6. ura četrtek, 9. ura  
NINA GABROVŠEK SLO petek, 5. ura ponedeljek, 8. ura  
MILENKO GAJIĆ TPO, EKN, TUR, PRA petek, 4. ura ponedeljek, 8. ura  
BRANKO GLAVAN ŠVZ sreda, 3. ura petek, 8. ura  
JOŽE HUMLJAN ŠVZ sreda, 5. ura sreda, 9. ura  
DARINKA HÜLL KUH, PRA sreda, 5. ura torek, 8. ura  
BARBARA HVALA PELICON ANG četrtek, 5. ura četrtek, 8. ura  
IGOR JAGODIC KUH sreda, 11. ura sreda, 10. ura  
MARIJA JERALA SLO sreda, 3. ura sreda, 8. ura  
CHRISTIAN P. L. JOHNSTON ANG torek, 4. ura sreda, 8. ura  
MATEJA KEČEK NEM torek, 2. ura ponedeljek, 8. ura 3. TB, sreda, 8. ura
SAVINA KOLOSOVSKI P. ANG, ITA sreda, 3. ura ponedeljek, 8. ura 2. GA, ponedeljek, 7. ura
MATEJA KRAŠOVEC PRE torek, 5. ura četrtek, 8. ura  
ALEN KVRGIĆ SŽB torek, 6. ura sreda, 9. ura  
MATEJKA LEGAT GOP, POK, EKN torek, 6. ura četrtek, 8. ura 3. KB, sreda, 8. ura
MARJANA MLINAR HODAK SLO sreda, 4. ura sreda, 7. ura  
ANDREJ MOLK KUH torek, 7. ura petek, 10. ura 2. PTI, torek, 7. ura
JURE MUNDA KUH četrtek, 7. ura sreda, 8. ura  
MELITA NAGLIČ NEM petek, 4. ura četrtek, 8. ura 1. GA, četrtek, 7. ura
INKA NOSE GEO, OTU, PRA četrtek, 4. ura ponedeljek, 8. ura  
POLONA OSTANEK GEO, OTU, PRA torek, 3. ura četrtek, 8. ura 3. GA, ponedeljek, 4. ura
METKA POKORN SLO četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura 1. KA, ponedeljek, 1. ura
NATAŠA POLAK INF, RAČ sreda, 4. ura torek, 8. ura 2. TA, sreda, 7. ura
MAJDA REBOLJ KUH ponedeljek, 6. ura ponedeljek, 8. ura  
MAJA ROGELJA EKN, GOP, PRA petek, 4. ura četrtek, 8. ura 3. TA, torek, 7. ura
BRIGITA RUPAR SLO torek, 4. ura torek, 8. ura  
POLONA RUS BRIŠAR DRU, PRA ponedeljek, 3. ura četrtek, 8. ura 1. KB, ponedeljek, 6. ura
HELENA SELIŠKAR MIRKOVIĆ ŠPA, ANG ponedeljek, 4. ura ponedeljek, 8. ura  
LARISA SIMONČIČ ŠVZ sreda, 5. ura četrtek, 8. ura 1. TA, ponedeljek, 6. ura
IRENA SLADIČ ANG četrtek, 3. ura četrtek, 8. ura 4. TB, petek, 8. ura
ROK STREHOVEC MAT torek, 3. ura petek, 8. ura 4. GA, torek, 7. ura
SIMONA ŠUMRADA ANG torek, 3. ura petek, 8. ura 1. TC, sreda, 1. ura
JOŽE URBANIJA FIZ sreda, 6. ura četrtek, 8. ura  
MIHA URŠIČ KUH sreda, 11. ura sreda, 10. ura  
DARJA UŽMAH KEM, NAR, BIO, PRE ponedeljek, 4. ura ponedeljek, 8. ura 2. KB, sreda, 7. ura
MARJETA VREČEK GEO četrtek, 5. ura četrtek, 8. ura 5. TT, ponedeljek, 7. ura
ALENKA VUGRINEC ZGO, PRA sreda, 5. ura četrtek, 8. ura 1. TB, sreda, 8. ura
VALERIJA VUK HUSEJNAGIĆ UME, UZG četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura 2. TB, petek, 8. ura
MEPI