ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj_new ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

       banner ssgtlj

STROKOVNI DELAVCI ŠOLE 2022/2023

UČITELJ GOVORILNA URA SVETOVALNA URA RAZRED, RAZREDNA URA
ALEŠ BENKO sreda, 2. ura ponedeljek, 9. ura 1. A, torek, 7. ura
MATIC BERGANT četrtek, 5. ura sreda, 15.30-16.15  
ANA CELJAR M. petek, 4. ura ponedeljek, 8. ura 2. KB, torek, 7. ura 
NINA CERGOLJ PODLOGAR sreda, 6. ura sreda, 8. ura  
ALEŠA CERK četrtek, 2. ura ponedeljek, 8. ura 3. KA, četrtek, 7. ura
LUDVIK FEKONJA sreda, 13.15-14.00 ponedeljek, 8. ura  
NINA GABROVŠEK četrtek, 2. ura ponedeljek, 8. ura  
MILENKO GAJIĆ četrtek, 3. ura sreda, 8. ura 1. TC, torek, 7. ura
BRANKO GLAVAN četrtek, 7. ura četrtek, 8. ura  
DEJAN GOLČMAN torek, 3. ura petek, 8. ura 1. TA, petek, 3. ura
PATRICIJA GRMEK sreda, 5. ura sreda, 8. ura  
DARINKA HÜLL torek, 13.15-14.00 ponedeljek, 15.30-16.15 2. PTI, sreda, 6. ura 
IGOR JAGODIC sreda, 6. ura sreda, 6. ura  
TEJA JENIČ ponedeljek, 3. ura četrtek, 8. ura 2. KA, sreda, 8. ura
MOJCA JERALA torek, 4. ura ponedeljek, 8. ura  
MATEJA KEČEK četrtek, 5. ura četrtek, 8. ura 2. TB, torek, 7. ura
SAVINA KOLOSOVSKI P. torek, 2. ura petek, 8. ura 1. GB, petek, 7. ura
BARBARA KORITNIK ŠKOFIC ponedeljek, 3. ura ponedeljek, 3. ura  
ALEN KVRGIĆ četrtek, 14.00-14.45 torek, 8. ura 1. GA, ponedeljek, 4. ura
MATEJKA LEGAT torek, 5. ura petek, 8. ura 3. KB, ponedeljek, 5. ura
SUZANA MAGDEVSKA      
ANDREJ MOLK ponedeljek, 11.00–11.45 ponedeljek, 15.30–16.15  
MELITA NAGLIČ petek, 3. ura četrtek, 8. ura 4. GA, ponedeljek, 6. ura 
INKA NOSE ponedeljek, 4. ura sreda, 8. ura  
ANICA OBLAK JANKO torek, 5. ura četrtek, 15.30-16.15  
POLONA OSTANEK četrtek, 4. ura torek, 8. ura 2. GA, petek, 1. ura
METKA POKORN petek, 5. ura torek, 8. ura 1. KA, ponedeljek, 1. ura
NATAŠA POLAK sreda, 5. ura sreda, 8. ura  
VERONIKA PUCELJ torek, 8. ura torek, 8. ura  
MAJA ROGELJA ponedeljek, 2. ura torek, 8. ura 1. PTI, torek, 7. ura
BRIGITA RUPAR sreda, 3. ura sreda, 8. ura  
POLONA RUS BRIŠAR sreda, 3. ura četrtek, 8. ura 1. KB, torek, 8. ura
HELENA SELIŠKAR M.  torek, 2. ura četrtek, 8. ura 1. B, četrtek, 7. ura
LARISA SIMONČIČ sreda, 3. ura četrtek, 8. ura 4. TA, četrtek, 7. ura
IRENA SLADIČ sreda, 2. ura četrtek, 8. ura 3. TA, ponedeljek, 7. ura
SARA SMREKAR četrtek, 7. ura četrtek, 8. ura  
ROK STREHOVEC torek, 2. ura ponedeljek, 8. ura 3. GA, ponedeljek, 7. ura
SIMONA ŠUMRADA torek, 2. ura petek, 8. ura 2. TA, četrtek, 7. ura 
MIHA URŠIČ ponedeljek, 5. ura torek, 8. ura  
DARJA UŽMAH četrtek, 5. ura ponedeljek, 8. ura  
MARJETA VREČEK torek, 3. ura ponedeljek, 8. ura  
ALENKA VUGRINEC sreda, 4. ura četrtek, 8. ura 4. TB, torek, 8. ura
VALERIJA VUK H. ponedeljek, 5. ura četrtek, 8. ura 1. TB, sreda, 7. ura
EVA ZORE četrtek, 2. ura ponedeljek, 8. ura  

 

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.